Paul Peeters bedankt!

Paul Peeters bedankt!

Tijdens de afgelopen ALV werd een moment stilgestaan om een van onze vrijwilligers in het zonnetje te zetten.

In principe willen wij in zijn algemeenheid natuurlijk alle vrijwilligers bedanken voor hun inzet voor de regio, want zij zijn degenen die alle activiteiten mogelijk maken. Bedankt!

In het bijzonder benomen we ook graag hier op de website even Paul Peeters. Paul heeft zich ruim 30 jaar op vrijwillige basis ingezet voor de NKBV en is altijd een van de drijvende krachten achter de wandelcommissie geweest. Tijdens het dankwoord vermelde Paul dat hij had uitgerekend meer dan 300 wandelingen te hebben begeleid. Met een gemiddelde opkomst van zo’n 12 wandelaars heeft hij rond de 36.000 keer iemand blij gemaakt met een sportieve en sociale activiteit. Ondanks dat er vele vraagtekens bij deze losse berekening zouden kunnen worden gesteld, kan dat over de inzet van Paul gewoonweg niet. Paul, je bent een gewaardeerd lid van onze vereniging en we willen je nogmaals hartelijk danken voor je tijd en inzet!